Gizlilik Politikası

Enyakinkargo.ORG olarak sitemizi ziyaret eden kullanıcıların gizliliği ve verilerin güvenliğine değer vermekteyiz. Veri hakları ile ilgili bilgi vermek için Gizlilik Politikası hazırlanılmıştır. Hazırlanmış olan Gizlilik Politikası enyakinkargo.org için geçerlidir. Site içerisindeki veriler, yetkililer ile iletişime geçilmeden kopyalanamaz ve değiştirilemezdir. Kullanım sağlamak için yetkili kişiler ile iletişime geçilmesi gerekir.

Kişisel Verilerin Korunması

Enyakinkargo.ORG sitemiz, sitemizi ziyaret eden tüm ziyaretçilerin tüm verilerini 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5. Maddesine bianen toplayabilmektedir. Bu durumdan rahatsızlık duyacak ziyaretçiler [email protected] üzerinden yetkililer ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Gönderilecek E-posta üzerinde Tarih, istek veya şikâyetlerinizi belirtiniz.

Yorumlar

Site içerisinde birçok yazı mevcuttur. Herhangi bir yazıya yorum bırakıldığı süre içerisinde, yorum bırakan ziyaretçinin IP adresi spam tespiti için kaydedilmektedir.

İletişim & Teklif Alma Formları

Sitemiz üzerinde yetkililere ulaşmak için belirli farklı yöntemler mevcuttur. Herhangi bir yazı üzerine yapılan yorum veya iletişim adresi ile beraber yetkililere ulaşılabilir. Bu işlemler spam kontrolü için IP adresini kayıt altına almaktadır.

Çerezler

Site içerisinde bulunan ziyaretçilerin yapmış oldukları yorumlar, isim, E-posta ve çerez olarak kaydedilmektedir. Bu işlemlerin amacı, bir sonraki ziyaret üzerinde daha yardımcı olmak için yapılmaktadır. Enyakinkargo.org olarak 1 sene süre ile saklanmaktadır.

Analizler ve İstatistik Takipleri

Enyakinkargo.org olarak istatistiklere oldukça önem verilmektedir. Site ziyaretçi sayısı günlük, haftalık ve aylık olarak takip edilmektedir. Girilen yazıların geri dönüşlerinin analizini yapmak amacıyla Google Analystics ve Wordpress İstatistik programları kullanılmaktadır. Site ziyaretçileri programlar aracılığı ile IP adreslerini kayıt altına aldırmaktadırlar. Bunu yapmaktaki amaç, ziyaretçilerin takip edilmesi içindir.